Alexandra Maria Rigler

+40 0728 226593
alexandra.rigler@betacity.eu

Alexandra Trofin

+40 0722 972156
alexandra.trofin@betacity.eu

Alexandru Todirică

+40 0734 512065
alex.todirica@betacity.eu

Anamaria Goie

+40 0741 100242
anamaria.goie@betacity.eu

Dariana Pau

+40 0736 474228
dariana.pau@betacity.eu

David Dumitrescu

+40 0756 066818
david.dumitrescu@betacity.eu

Dragoș Nistor

+40 0729 974961
dragos.nistor@betacity.eu

Ema Cristescu

+40 0722 853539
ema.cristescu@betacity.eu

Nicoleta Postolache

+40 0733 964564
nicoleta.postolache@betacity.eu

Romina Nicoleta Popescu

+40 0736 852757
romina.popescu@gmail.com

Ștefan Lucuț (design grafic)

Fruit Creative (programare website)

Dan Purice (fotografie)

Bianca Azap (fotografie)

Farkas Pataki (video)

Ovidiu Zimcea (video)

Ada Vlad (PR)

Oltea Zambori (PR)

Ramona Cociorvă (editare text și traduceri)

Oana Simionescu

Simina Cuc

Sandra Andrei

Ioana Maria Stan

Alexandra Oprea

Lorena Brează

Mihai Moldovean

Dragomir Drăgan

Dan Alexandru Bunea

Victor Popovici

Răzvan Negrișanu

Daniel-Johannes Burileanu-Tellman

Sabin Dușko Răciu

Ovidiu Romi Adam

Ciprian Cădariu

Cristina Paralescu

Georgiana-Adelina Ghiura

Mariana Nedela

Maria Chifan

Ana Jucuț

Adeli Pîtea

Adriana Nițu

Alexandra Lac

Alexandra Rusen

Alexandru Naghiu

Ami Cule

Ana Rebeca Micșa

Anastasia Dem

Anca Sperlea

Andra Dascălu

Andreea Mureșan

Andreea Păcurar

Andreea Secăreanu

Antonia Ilieș

Aurelia Micoroi

Balin Csukas

Bianca Iagăr

Bianca Nistor

Bogdan Barbu

Cristina Băilă

Cristiana Giurșa

Daniela Cîțu

Denisa Abrudan

Denisa Țîrlea

Elisa Cotan

Emanuel Andrei Cotoara

Fatima Daoudi

Ionuț Husarciuc

Loredana Nedelcu

Paul Ilașcu

Petra Kis

Sabrina Stan

Sanela Borcea

Sergiu Timuț

Tijana Ștețco

Youssef Oussayeh

Echipa Beta 2020

  • Alexandra Maria Rigler
  • Alexandra Trofin
  • Alexandru Todirică
  • Anamaria Goie
  • Dariana Pau
  • David Dumitrescu
  • Dragoș Nistor
  • Ema Cristescu
  • Nicoleta Postolache
  • Romina Nicoleta Popescu

Echipa Extinsă

Foști membri

Echipa OAR

Voluntari

Newsletter